Acest site foloseste cookie-uri pentru a imbunatati experienta de navigare. Daca folositi website-ul nostru, sunteti de acord cu salvarea de cookie-uri in calculatorul / dispozitivul dumneavoastra. Pentru mai multe optiuni cu privire la cookies, accesati sectiunea setari a browser-ului dumneavoastra.

PROMOŢIE

Preţ livrare                       
Livrare la Comanda
Preţ livrare                       
Livrare la Comanda
Preţ livrare 693,00 EUR (3 373,94 RON)
Livrare la Comanda

CONTACT

PRESTCOM INSTAL SRL
Str. Sergent NUȚU ION nr. 8-10 corp C2, C3
București, Sector 5
tel: 021-3104890
fax: 021-3104890
scrieţi-ne
Secretariat: 0726658037
Mobile: 0722360363; 0724394955; 0723200208

CEL MAI VÂNDUT

Preţ livrare 52,80 EUR (257,06 RON)
Stoc DA
Preţ livrare 390,50 EUR (1 901,19 RON)
Stoc DA
Preţ livrare 230,00 EUR (1 119,78 RON)
Stoc DA

CONTACT
PRESTCOM INSTAL SRL

 

 

 

DATE SOCIETATE:

PRESTCOM INSTAL SRL

RO14631150; J40/3923/2002; Capital social 1000 RON

CONT: RO54 RNCB 0081 0104 3091 0001 - BCR IZVOR

CONT: RO23 BTRL 0410 1202 W937 78XX - TRANSILVANIA UNIVERSITATE

SEDIU SOCIAL - FARA ACTIVITATE:

Str. Ion Brezoianu nr. 26-32, ap.5, sector 1

BIROURI SI DEPOZIT:

Str. Sergent NUŢU ION nr. 8-10, sector 5

(INCINTA UNIVERSALCOOP, CORP C2, C3)

Secretariat:

Oana Isprăvnicelu 0726.658.037

TEL/FAX: 021-3104890

 office@prestcom-instal.ro

 

CONTACT OFERTARE BUCURESTI:

office@prestcom-instal.ro 

Delia Aluculesi - 0726366369 - delia@prestcom-instal.ro 

Eduard Dinescu - 0799964324 - eduard@prestcom-instal.ro

Costi Trandafir - 0724394955 - costi@prestcom-instal.ro 

Cristi Chirilean - 0723200208 - cristi@prestcom-instal.ro 

Florin Duminică - 0722360363 - florin@prestcom-instal.ro 

TRANSILVANIA - BIROU si DEPOZIT

Str. Orastiei, Nr. 10, Magazia 61, Rampa 5, Cluj-Napoca (Parc Logistic Transilvania)

TEL/FAX 0364.404374

Director zona Transilvania - Daniel Policsek - 0737.509.033 - daniel@prestcom-instal.ro 

Sef Depozit - Alin Cecan - 0721.320.301 - alin@prestcom-instal.ro 

 

HARTA DEPOZIT BUCUREȘTI 

 

HARTA DEPOZIT CLUJ NAPOCA - Str. Orastiei nr. 10

 

 

 

N2VlYWF